Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetý Veledýlo (F3b)

12. 11. 2009

4.Zpátky v Bradavicích

Probudil je budík nastavený na půl šesté , aby stihly vyučování, musely se fakt přemáhat. Obě byly ještě vysmáté jak srpce Hm, UFO muslimem... a řehtaly se dokonce i při čištění zubů. To se asi řehtala spíš ta opice za krkem. Tak už víme, odkud se jim vzala ta pěna u huby... Pak se jen velice rychle oblékly, upravily, přičemž si Lili na krku našla cucflek.
„Hahahahaha…“rozřehtala se dnes snad po sté Cat „Zase jsem zapomněla tečku, hahahaha.“
„Ty máš co říkat! Hahahahaaa“ přidala se k Lili. Hahaha... taky ti přijde tak hrozně vtipné? Lily se přidala k Lili…je mi to jasné. Cat se podívala na svůj krk, vzala obojek s ostny, takže teď už si ji s kaktusem spletl úplně každý, který si včera jen tak z hecu koupily, dala ho na krk a byla spokojená. To my všichni. Lili si uvázala šátek a šly. Autobus na ně už čekal. Sedly si a pořád ještě veselé se pustily do konverzace na téma….páni kluci V životě totiž žádného neviděly, Bradavice jsou plné feministek.
„Hele Cat, ty máš asi s kluky dost zkušeností, že? Včera se na tebe lepily jak mouchy na med… “ „Sákryš... nějak to drží, nemůžu se vodlepit... klucí, pomóc!“
„Vůbec ne. Včera jsem se líbala poprvé v životě. Já před tím vlastně ani neměla příležitost ke seznámení s opačným pohlavím stejného věku, ale kluci jsou dost primitivní stvoření a když se na ně usměješ, tak..“řekla Cat a potutelně se zaculila. Chlapi, to měla být pochvala! Pokud jste to nepochopili, nic se neděje, je to jen kaktus.
ŮTak to si fakt dobrá. To teda! Já být takový primitiv, tak neobjímám ani stromy – a ještě je líbat... Musím, sice nerada, přiznat, že ten stav, v jakém jsme se nacházely včera byl super…“ rozplývala se Lili Přenechávám starším...po chlastu mívám noční můry…takže celkově vzato, při čtení tohoto veledíla jsem permanentně v lihu…hm, asi začnu abstinovat.
„Jo, to musíme zopakovat… hele podnik s lihovinami. Zabav řidiče. Nebo zavolej exekutory, ti jsou aspoň odborníci. Co mám koupit?“ Den po kalbě? V záchranném autobuse? Chci názornou ukázku! Eh, já to tuhle zkoušela, bude to znít legračně, ale pak už jsem ten autobus nemohla najít.
„Tequilu a to je jedno. Ne! Tequilovníčky ne!!!Držím minutové ticho za letošní úrodu. Hlavně něco dobrého…“ řekla Lili, „ale jak ho mám zabavit?“ Vytáhneš průkazku do knihovny, řekneš „FBI!“ a je to. Cat si sundala prstýnek, dala si ho k ústům a omylem spolkla, něco pošeptala a dala ho Lili. „Teď buď sebevědomá. Řekni, že je mi blbě. Kdyby šlo o mě, nemusela by ani lhát... Ten prstýnek ti dodá vílí kouzlo na mužský… deme!“ řekla Cat a zatvářila se, že každou chvílí může vyhodit svůj žaludek na podlahu. Lili to zvládla skvěle. Kdyby jen věděla, že ten prstýnek nemá žádnou moc… teď vesele flirtovala s řidičem i tím druhým chlápkem… Kolik vlastně váží Lily? Mám takový dojem, že v téhle povídce je dost lehká. Pomineme-li fakt, že řidič Záchranného autobusu by nikdy nezastavil. Hej, už vidím, jak se Catktus rozmázne o přední sklo jako Idiot ve trojce☺
Cat rychle vlezla do mudlovského krámku. Byl tam prodavač-asi majitel. A pak jsem tam byla já-asi vrah. A to už vůbec nepočítám jistou makrelu s Mozkem 3000... Všechen ten alkohol, co si navybírala se jí ani nevešel do 4velkých nákupních tašek. Takže si musela nechat narůst další tři ruce, aby to unesla. Trochu to přehnala, to uznala, a té Tequily taky nemusela brát asi tak ¼ všeho chlastu, jak zlatou, tak stříbrnou. Další dvě ruce jsou na cestě... dvojčata...autorka musí mít velké zkušenosti s tequilou, chtěla bych ji vidět, jak by to zvládla)
„A teď slečno, jak budete platit? A jste vůbec plnoletá?!“ zeptal se nakonec prodavač trochu brzy, asi Čech☺a Cat na něj upřela své kukadla (ta kukadla…ale nechci být sprostá)a začala mu vílím způsobem měnit paměť, aby si ji vůbec nepamatoval, ale že ho někdo vykradl. Trochu divné, u tebe ani ne. Souhlas. ale nebyla tam žádná kamera, tak si to mohla dovolit… Pak ten chlast zmenšila vílím způsobem do velikosti a tvaru prstýnku, dala ne prst a vyběhla z obchodu, a byla zase v pořádku. Jak zase? Ona byla v pořádku i někdy předtím? Ztraceno v překladu…ufounsky bohudík neumím. Omluvila se, že se kvůli ní muselo čekat, vzala svou nejlepší kamarádku za ruku a vedla ji na jejich místa. A nikdo si nevšiml, že vylezla z toho obchodu, že. A všichni byli nadšení z té zastávky…zvlášť ti z Afriky.
„Tak co máš?“ zeptala se dychtivě Lili „Ach, zapomněla jsem tam tečku!“
„Copak jsem tě už někdy zklamala?“ zeptala se pohoršená Cat a ukázala ledabyle na prstýnek. „Ne... zaručeně vždycky ses chovala jako absolutní ***“ Lili jen zasvítila očka v radostném poznání…
Když vešly do školy, byly ještě pořád trochu namol a uculovaly se na každého spokojeny samy se sebou… To jim ke štěstí stačí málo. Byl jeden bareček, za barečkem krteček, měl hezký zadeček, nosil nám gambáček…jo, mě taky.
Hned v první hodině se jim podařilo shodit si na hlavu glóbus, takže pár špatně jdoucích koleček zapadlo na své místo, chytit si místo v poslední lavici a každý se na ně podíval, a když zjistil, že jim to konečně secvaklo, začal jásat: „Bůh existuje!“ „Autogramy až na letišti!“ (Cat byla přiřazena do Nebelvíru ještě před hodinami v ředitelně) Před ředitelnou jsou nějaké hodiny? Ukáá... zabila je vílím způsobem… Na Lili- jak to , že naše VAŠE! Souhlas! vzorná prefektka sedí v poslední lavici a na Cat-ahoj, ty jsi tu nová, že „Jo, to jsem tak nápadná?“ (Kluci se snažili přidávat svůdné pohledy a holky přátelské, i když je štvalo, jak ni kluci civí a okamžitě ji odsoudili k blbé namyšlené čůze… v čemž měly naprostou pravdu☺ Je to paradox.). Měli lektvary a do třídy vešel profesor Rasputin. Jo, jasně... ještě řekni, že to byl Rus a mých nových osm kaktusů chcípne ponížením a to se pak doopravdy naštvu! Byl to ředitel Zmijozelské koleje a jako takový zásadně nadržoval zmijozelským…hajzl. Zase další Seviho dvojník. Někomu se zasekla kopírka...Mě ne, já nedávno měnila baterky. Cat stačil jediný pohled a bylo jí jasné, že ho ráda mít určitě nebude, ale nebyl to otcův přívrženec, tak ji to trochu zklamalo, protože to byla její jediná šance, jak se procvičit v házení bustou na pohyblivý cíl. uklidnilo.
„Nalistujte si stranu 185 a …vlastně my tu máme novou žačku. Aplaus! První člověk, co si jí všiml až po pěti vteřinách! Caktusbuřt, asi stárneš...začínáš být okoukaná… Víte, co? Nevíme, ale ty nám to určitě povíš. Nevíme nic…od jisté doby máme v hlavě absolutno. Nalistujte si všichni stranu 346 a vy pojďte sem (ukázal na Cat, ta poslušně vstala a pomalu přišla až k profesorské katedře a cestou třikrát hodila tlamu o mojí napřaženou nohu a o moji placatou ploutev) pomaleji by to nešlo?!“ zahřměl na ni. Ne, jinak by zeměkoule začala zamrzat. Nedávno jsem koukala na Supermana, jak s ní hezky točil. Cat se na něj podívala jako na něco ohavného, do čeho stoupla minulé pondělí, ale pššt a pak řekla „všechno jde do háje, když se chce“ A to jde opravdu mooooc dobře…byl její odpovědí trochu zaskočen, ale pak se hned vzpamatoval
a přikázal jí „umícháte lektvar s názvem smrt Hodnocení lektvaru: originalita: 0, počáteční velké písmeno v názvu: 0, vtipnost: -1000 já se smála…hm, počkat…vlastně ne… a budete nám při jeho výrobě dělat výklad jak o výrobě samé, tak o jeho použití a účincích, případně protilátkách….začněte, na co ještě čekáte!“ Předpověď počasí: na dnešní hodinu lektvarů byste si měli pořídit měkké polštáře, protože přichází Catktusbuřt a před tou každý musí padnou na zadek... Štěkl na ni Haf!
„jen na váš rozkaz pane“ odvětila Cat a mile se něj uculila
Celou hodinu mluvila o lektvaru, který ji otec naučil již před 2 roky a byl v učebnici uveden až na úplném konci, kam zatím nedospěli. Po tomhle můj mozek opravdu nedospěje…
Když skončila, Rasputin jí neudělil body, nic, jen řekl, že jeho přítel, car Mikuláš, ho čeká s čajem, takže musí valit, ostatní si jistě dělali poznámky a na příště vypracují práci o daném lektvaru dlouhou dva palce, Hele, řekněte jí někdo, že je to šest cenťáků...☺Proč? Zlí profesoři přece dávají příšerně dlouhé eseje. Ale je to Rus, takže to přičtěme depresi z prohry v hokeji... přičemž to musí obsahovat všechny body, které říkala Cat, protože byly velice důležité….na Lili byla vidět pýchavka. Proč zrovna pýchavka? Protože si sedla se sobě rovnou…sebechvála smrdí…takže smrdíš. ten den měly jen historii a věštění…prostě pohoda…a další den-sobota!
Večer si sedly v pokoji na postel a přemýšlely, kam si ulijí ten chlast. Nejlépe do úst. Do pokoje vešly spolubydlící.
„Ahoj Lili. Kdes včera byla?“ zeptala se jedna s odbarvenými blond vlasy. Odbarvené vlasy bývají blond?
„Na Příčné tady s Cat..jo vy se ještě ani pořádně neznáte, co? Houstone, příjem.. Tohle je Catktusbuřt. Catktusbuřt tohle jsou Bonnie, Clarice a Phoebe.“ Aneb Kostička, Jeptiška a slečna Zírámnapřátele. To bylo vtipný)Cat si s něma potřásla pravicí, přičemž si všimla, že už jí brzo odpadne, pokud si neopraví uzávěr, ale pak zjistila, že jich má dalších pět…jsou všechny blond! Půl bodu za originalitu…Bonnie vypadala trochu jako obrázek a zřejmě to věděla, protože celou dobu mluvila jen o klucích a o tom, jak na ni letí. Že by se Grippen vešel na tak malou přistávací plochu...? Clarice k ní trochu vzhlížela, ale vypadala, že ji něco trápí. A Phoebe? Jediná pravá blondýna, ale skvěle šlahlá (viz.seriál PřáteléJ) hm, až na to, že tam je Phoebe odbarvená...záměrná změna detailů, autorka chce být za každou cenu nenápadná. S šesti rukama...? Neříkám, že je.
„Co je s tebou?“ zeptala se Cat Clarice. „Nic, jen jsem nikdy v životě neviděla ufouna.“
„Ále…nechci vás tím zatěžovat…“ řekla stydlivě Clarice. „Zhřešila jsem, matko!“
„Klidně nás tím zatěž. My jsme silné holky. Já například už v 10letech zvedla tátovu bustu a majzla jsem ho s ní po hlavě! Určitě to rozchodíme…“ řekla Cat a vyčkávavě se na Clarice podívala.
„Může za to Bonniin starý dědeček…“ Napadl mě jen jeden…ale ubránila jsem se, mám nejnovější model busty.
„Co ti zas Black udělal?!“ vykřikla rozhořčeně Lili.
„Kdo je Black?“ zeptala se zmateně Cat, protože jednoho znala a patřil k tátovi…ale tomu mohlo být tak 20let… teď je řeč o Siriusově mladším bráchovi Regulusovi, který se stal hostitelem nějakého neznámého ufona a záhadně zestárl... (asi bych už neměla zírat na Hvězdnou bránu…ne, to bys opravdu neměla, snižuje to inteligenci na rovinu ufonského myšlení)
„Zítra ti ho ukážu..(řekla rychle Lili a zase se podívala na smutnou jeptišku Clarice) kompozice věty = opět solidní absolutno…povídej Clarice“ řekla Lili a přisedla si společně s Cat na její postel, takže tam pak měla spoustu ostnů, a hladily ji po vlasech a zádech, aby ji uklidnily. A Clarice zvedla oči k nebi a zařvala: „Bože, odpusť hříchy hříšnici!“ „Neodpustím, protože máš blbý kecy! A taky blechy…“
„Dneska při snídani…strčil do mě a na obličej mi dal prášek z pryskyřic a já se celé osypala Jsme dvě... a pozvracela… taky, taky?“ rozbrečela se na celé kolo Clarice Bééééé…jak vlastně dělá kráva? „Bú! Jsem dokonalá! Bú!“

„Mě nevadilo,žes mě ohodil, alespoň jsem byla barevnější..“ prohlásila Phoebe. Centrálo? Máme tu nějaký ufonský dialekt... prosím o překladatele, jinak to dopadne zle! Centrála neodpovídá, zírá na to úplně stejně…hm, chtěla jsem použít „nechápavě“, ale v případě této, ehm, papapovídky bude asi lepší „zhnuseně“. KAmen!
Cat s Lili měly co dělat, aby se uklidnily. To smrdí občanskou válkou...centrála zabavila kulomety…
„Holky, já musím jít. Mám rande …“ tak zatím řekla Bonnie a odešla (a uvozovky napsala pro jistotu předem, aby na ně nezapomněla)
„Ona chodí s tím, kdo udělal Clarice tohle? Ona ví, co je zač a přesto s ním chodí? Ona taky ví, co jsi zač a takticky se vzdaluje na druhou stranu světa – a kdyby bylo po jejím, tak na opačný břeh Styxu! To je hrozné…!“ rozčilovala se Cat. Že jo!
Když se jim nedařilo Clarice utišit, přišla Cat s nápadem, u kterého se přesvědčila, že je mstivá potvora a měla z toho nefalšovanou radost. Vyhládlo mi z námahy nerozbrečet se a zároveň nevzít taťuldovu bustu a někoho tu neoddělat. Zvu vás na tequilovníček po česku. Nabídku přijímám, už je to potřeba, při tom vás vyzývám…zastřelte kaktus!
„Kde má okno? V hlavě. Na hlavě. Nasypu mu do pyžama celý prášek, ale bez spouštěče. Ten mu dáme až při snídani… Co tomu říkáte?“ „Sem jako nevjeděla, že to musíš vodpálit jako u toho... dinoma... ďinamytu.“ navrhla Cat a Clarice se rozsvítil obličej. Jo, budiž světlo v jisté palici. Mlč a zhasni! Cat se ohlédla po Lili a Phoebe a obě byly spokojené s jejím návrhem. Kdo by nebyl, my se alespoň ujistili, že je to stoprocentní kaktus. „Holky, radši s tím souhlaste, aby se to nenaštvalo...“ Ono to totiž občas kouše…a chlastá, jak duha.
„A zapijem to zítra…na naši počest…! Co říkáte?“ řekla Lili To povidám…
„Jasně“ ozvalo se sborové
V tom okamžiku vběhla do pokoje Bonnie a začala plakat na posteli, kterou si pro jistotu nosila na rameni.
„Možná už radši dneska“ změnila to Lili
„Co je?“ zeptaly se Bonnie holky a ona ukázala na Catktusbuřt a řekla „ONA je!“
„Vykašlal se na mně. Nikdy na nikoho nekašlete, mohl by onemocnět a máte na krku hygienu. Prej jsem sobec…“ A měl pravdu…ještě pověz, kdo to byl, ať v tom máme všichni jasno.
Holky ten večer vůbec nic neoslavovaly a další den také ne. Jen utěšovaly Bonnie. Ve dne v noci, za bouře i horka... vypadalo to s ní už beznadějně, ale Catktusbuřt se nevzdává! Ještě má v záloze tajnou zbraň... Za to, co provedl Black jejím kamarádkám si Cat přísahal, že půjde na operaci a konečně se stane mužem, jak o tom často snil/a se mu pomstí mnohem víc, než jen s blbým práškem, ale to udělá taky a spoustu jiných věcí… bude litovat – v záloze má totiž svůj vílí výraz slečny Peroxidky, kterým uzemní naprosto každého! Aneb „Jak se stát kámošem kdykoliv, kdekoliv a za jakýchkoli okolností v co nejkratším časovém rozmezí!“
V pondělí byla Bonnie už pořádku a Clarice byla natěšená na pomstu. Tu vykonala za kamarádku Cat (vylezla oknem ven a skočila... kšandy se napnuly... a v jednom okně se objevila ruka s nůžkami, dvakrát střihla a Catktusbuřt se začala vzdalovat... pak se ozvalo KŘUP a hrad se ponořil do ticha, jen v jednom okně se zachechtal jakýsi pomstychtivý hlásek. sešplhala po věži asi do stejné úrovně, další paradox…co si představíte pod slovem „sešplhala“? Koukni se o tři řádky výš... ale jiné části, tam počkala asi tak 10minut, jestli se neobjeví svatý Petr a nezbaví nás utrpení. Zkusila jsem si to představit…nezkoušejte to, je to jen reklama. Aneb imidž je nanic, takže následuj svůj instinkt a oddělej ufonku postaru pánví... Potom ji to přestalo bavit, no jasně, koho by bavilo viset na zdi, donutila je pomocí jejich myšlenek, aby odešli, vklouzla dovnitř a když šáhla Blackovi pod polštář (od Bonnie věděla, která je to postel, často ji testovala) našla tam nejen pyžamo, ale i deníček s růžovými srdíčky a panenkami Barbie. To je nechutný…Otevřela ho a zjistila, že svatý Petr se nemá v úmyslu přibližovat, takže jsme na to sami, což je nadlidský výkon, díkybohu, že jsme géniové, si tam píše o všech holkách, se kterými chodil. U některých byla poznámka, že jsou dobré v posteli a co se jim nejvíc líbilo apod. a vůbec mu to nebylo trapný. Tak tohle si jednoduchým kouzlem okopírovala Catktusbuřt-fil...jako jak si to okopírovala? a přidala kouzlo na automatické doplňování (kdyby si tam něco připsal, tak se to objeví i u Cat v deníčku a ta to hned pošle do Top děvky). MS útočí…čím se dá vůbec zabít UFOn? Pánví? Vykonala potřebu, ale záchod byl zamčený, tak musela zalít kytičky ohledně pyžama a utekla zase oknem ven a dolůůůůůpřiznám se, že u tohoto jsem málem sletěla ze židle o deníčku holkám zatím neřekla a zmenšila se DÍKY! ho na prstýnek a nasadila si ho na dvanáctý prst na sedmé ruce. Rozhodla se o něm říct prozatím jen Lili, největší drbně. V noci ho celý přečetly a zjistily, že Black dostal každou, kterou chtěl, kam chtěl. Třeba i do... vy-víte-kam. Jsi perverzní…Potom se rozhodly ho dát přečíst holkám. Nešetrně je v noci vzbudily a ty tím byly natolik unešené, že ani Bonnie nevadlo, ale Blackovi zvadlo že tam u ní stálo společně s její krásnou fotkou-pěkná, blbá, namyšlená a sobecká, ale za to ochotná často mě venčitna louku do džungle.

Ráno se jim krásně povedlo. Udělali si ho pěkně barevné a pověsily na zeď. V noci s holkama stihly (zde se jedná o všechny kaktusy, kromě tequilovníku, ten mám bezpečně schovaný v trezoru) A má tam dost kyslíku? ukuchtit pomstu za všechny ty chudinky, Ministerstvo zdravotnictví varuje: NEJÍST!!! které skončily v jeho spárech a on si s nimi jenom hrál. Cat bude předstírat zamilovanost ach bože…potřetí, za chvíli to bude tradice a dá se s ním dohromady no jasně a pak mu bude dělat jenom samé naschvály a udrží si vílím kouzlem a nakonec co si udrží? ho odkopne jako on všechny ostatní…dokonalý plán Chceš mě rozesmát?☺☺☺ Povedlo se!:-)
No asi nemusím říkat, ne, to tedy nemusíš, všichni víme, o co ti jde, že Blackovi to u snídaně moc slušelo. Jsem jasnovidka! Trelawneyová, třes se, přicházím...přišla jsem, viděla jsem, snědla kaktus, odešla jsem… hm... můžou mrtvoly znovu zemřít? Abych věděla, jestli se o tebe mám bát. Dám ti vědět!Celý další týden měl po celém těle bodliny boláky, které nápadně připomínaly ostny Catktusbuřt-fil (nové zvířátko v zoo) musel mít neustále natřené na modro, aby se zahojily. A co se dělo další týden? Vážně to chcete vědět? Ne a neptej se tak blbě, nebo si dojdu pro bustu. Ne, fakt ne, fakt to nechci vědět…


5.Začátek hry aneb nová Toy story

„Ahoj Cathrine, jak se máš?“ ozvalo se jí za zády. „Blbě, dneska jsem se podívala do zrcadla a uviděla jsem se.“ Byl to ten zasranec Black. Už je zase zasranej…že ho to baví…nebo spíš ji. Přemohla se a usmála se na něj, stejně jak se na ni usmíval on. Tu křeč bych chtěla vidět...s radostí bych ji rozmázla…
„Jo, dobře. Díky, jak se máš ty Siriusi?“
Koukám na tebe, tak jak asi? :-)))) Taky dobře. Konečně se mi ztratila ta vyrážka, co na mě nachystala Clarice….“ Aneb Sestra v akci.
„Neměl jsi ji štvát. Ona se nezdá, ale když chce, tak umí být pěkná potvora…“ Jo, jeptišky už jsou takové.
„A co ty? Umíš být taky potvora?“
Ne, já umím být jen kravička Milka. Ne…já jsem potvora a pěkně velká. Věř mi“ Věř mi, že věřím…v krávu Milku.
„Podej mi nějaký důkaz…místo slibů, OLD SPICE! třeba jednu pusu. Z pusy poznáš všechno…“ například, jestli si tvůj partner ráno čistil zuby. Nebo jestli má v garáži koráb.
Cat se k němu naklonila, že ho políbí na krk (= nažere se po upírsku) a když viděla, že zavřel oči, jen mu na něj dýchla, a on se jenom zachvěl odporem, protože ten odér zavanul hodně daleko blahem a Catktusbuřt-fil zařvala: „BUUU!“ a Sirius řekl:
„Jo, jsi kráva. potvora. Koukni, kolik lidí kvůli tobě omdlelo. To byl připálený buřt nebo domácí skunk? Nechtěla by sis se mnou někdy vyjít v Prasinkách? A skunka s sebou!Na okamžik se odmlčím…hm, dobrý.
„Možná…ještě uvidíme. Zrovna trpí zažívacími potížemi, musím mu koupit Activiu. Jo? Tak zatím ahoj..“ a odešla, přičemž cítila jeho pohled v zádech. A my ostatní cítíme Smrad a Znechucení...Odpor a …no, nebudu zas tak morbidní…
Večer se podívala do Siriusova deníčku. Objevil se tam nový záznam:
Cathrine Gringottová
-pěkná, chytrá potvora, tichá majitelka skunka se střevní chřipkou – nedýchat.
Vsázka E.T. volat domů: „Maminkoooo!“ s Jamesem o 20srpců, že ji dostanu. Mám na ni 1 týden (víc stejně nepotřebuji) Umírat smíchy umím rychle, ale tohle byl rekord!
„To jsem si mola myslet. Všimli jste si, jak prolhaná je Catktusbuřt-fil? Na každé stránce se přinejmenším jednou objeví slovo „myslím“. Jak chceš chlapče…“

Poznámka na úvod: v zájmu zachování alespoň částečné srozumitelnosti jsme opravily některá interpunkční znaménka a slovosled. Ze začátku jsme projevily jistou snahu o nápravu naší lidštiny, ale později jsme to samým vyčerpáním vzdaly.

Další poznámka na úvod: Hledáme dobrovolného dárce…ééé…překladatele UFOnštiny, zn. S mozkem!

Dále dostatečný počet pracovních sil, ochotných odcestovat na neznámý ostrov kdesi v Oceánii, pro údržbu tequilovníků, zn. Lopaty a tequilu s sebou!

P.S. toho dárce pro jistotu taky…

 

Deník Catktusbuřt-fil Peroxid UFOové

1.den

Vstala jsem, uklouzla jsem, praštila jsem se do hlavy a strhla na sebe nebesa. Jsem tak šikovná!
Další den si za naNI, 4. pád na koho, co! sedl při snídani. Cat potlačila pohled, který by mu na 100% prozradil, jak jím opovrhuje a místo toho se na něj usmála. Naivní dotaz: jak se potlačuje pohled? Vezmeš prst a zatlačíš na vietnamskou bulvu. Nemínila s ním během toho týdne rozhodně spát. Rozhodla se mu nedat ani jednu pusu na ústa, raději mu políbí prdel. Ať se chlapec trochu snaží, ona ho zatím bude trápit a že by i podvádět? NO, to se ještě uvidí… pokud si nepotlačí oči, tak snad...beztak s ním jednou skončíš…jsme jasnovidky!
„Jak ses s tím vyspala?“ zeptal se jí mile a naklonil se k ní. Okamžitě se napila čaje, aby mu zabránila v jeho úmyslu ji políbit. A pak zjistila, že čaj někdo otrávil. Pod stolem se cosi pohnulo…bylo to lesklé, mělo to ploutve a strašně se to chechtalo.
„Bože, ten čaj je ale horký…spálila jsem si pusu. Já říkala, že jsem jasnovidka! Teď ještě pojďte překecat svatého Péťu, ať jí otevře dveře do záhrobí a budeme v suchu. Hm... kromě jisté makrely. Jo díky, dobře.“ Tak a teď mi někdo vysvětlete, za co to děkuje?
Lili, vedle které se posadil svatý Petr Potter byla do teď naštvaná, samozřejmě kvůli němu, ale tohle vyhnutí polibku ohodnotila vyprsknutím čaje na Pottera. Byl teď úplně zmáčený a Lili rudá až za ušima….
„Lili seš king Kong.“ to zvolala nadšeně Bonnie To ne ona, ale ti hasiči, co stáli za ní s požární hadicí.
Tady tímhle pobavila celou síň. Jen makrelka pod stolem plakala…Nejlepší bylo, že se hasiči nas*ali, protože je vytáhli od televize, a vylily zbytek kanálu na Catktusbuřt-fil (propříště CKBF) Potterovi neomluvila a odešla s hlavou nahoru za hlasitého potlesku. A protože nedávala pozor na cestu, narazila na otevřený kanál. A co na tom bylo tak super? Potter vypadl hned po ní, aby se umyl….Cat se celý den úspěšně vyhýbala Siriusovi, což spolu ohromně souvisí, a my to všichni chápeme. Stále hledáme toho dárce mozku!!!!

2.den

Dnes se mi podařilo vstát normálně a byla jsem z toho tak na větvi, že jsem zapomněla otevřít dveře do koupelny, když jsem jimi chtěla projít. Jsem tak úžasná!
Na snídani Sirius nebyl. Viděli se až v hodinách (ona myslí ty před Brumbálovou pracovnou, o kterých nikdo neví, že tam jsou) a o přestávkách se míjeli. Večer si k ní přisedl ve společenské místnosti a holky požádal, aby odešly. Z čehož byly všechny velice nadšené! Šly si sednout poblíž a nenápadně je sledovali, a mi všychny jsme radšy zmyzely teda kromě Lili, která si vyměňovala nejisté pohledy s Potterem. Vietnamské krámy... protřepat a ošmirglovat…
Když si Black přisedl ocas ke Cat, okamžitě si zarazila ruce hluboko do kapes, aby ji nemohl po ní hladit. Fakt že by ho napadlo hladit kaktus...
„Něco pro tebe mám.“ Řekl tajuplně a vytáhl kytici růží, co skrýval za zády. Tohle mě pobavilo
„Díky. Já mám ráda slunečnice. Nesnáším růže. Jsem na ně alergická…á…hep čí…“ (nemáte někdo slovník?) kýchla si Cat, zvedla se a s výrazem, že se každou chvíli pozvrací vstala, popřála mu dobrou noc a utíkala nahoru, přičemž mrkla na holky a ty ji následovaly jako poslušné strašně nenápadné blechy.
Všechno jim řekla a vysmáli se už zase bichom rády někoho zabyly, že jystě mu společně. Za chvíli Lili odešla a vrátila se s kyticí růží, kterou mu naprosto nesobecky vytrhla z ruky.
„Je pěkná. Bylo by jí škoda. Ne? Jasně, koukni ty krásné ostny, CKBF... Kromě toho, nejsme ani jedna alergická. To mě vážně nenapadlo. Tebe jo? Na chvíli jsem si myslela, že alespoň jedna věta bude napsaná zcela lidsky… Ale nikomu to neříkejte. Nikdo tam už není, takže neví, že ji mám..“
Každá si vzala jednu růži a dala si ji usušit nad postel. Krásně se jim spalo, kdiž jym do oblyčeje padali mšyce…a že to dá práci, to napsat? O něco víc než číst originál. Nechápu, jak to autorka zvládá. To je tím absolutnem…

3.den

Dnezka jsem prošla až do koupelni! Bila jsem z toho hrozně happi – pak my ale došlo, že jsem sy zapoměla přyšroubovat hlavu. Jsem dokonalá!
Cat na sebe vylila jeden lektvar-samozřejmě nechtěně…J a celá se osypala. Díky, Péťo, jsi svatý! To to trvalo! Ošetřovatelce řekla, že to je alergie na růže a ona jí na to skočila, protože jako ošetřovatelka to nepoznala a hned se to rozneslo po celé škole … to jako ta neexistující alergyje..opět všychny chápeme!

Musela zůstat na ošetřovně. Konečně si někdo všiml, že tam patří.
Sirius se u ní stavil, aby se jí omluvil za ty růže a přinesl jí veliký koš slunečnic.
„Moc díky, ale nemusíš si to dávat za vinu….“ Řekla trpícím hlasem Ona to hraje, ale já ne...
„Bolí tě něco?“ Jo, hlava... žaludek…a taky mozek, ale já samozřejmě vím, že to ti nic neříká.
„Snad všechno. Hlavně dýchací cesty a pusa, tak se nesmíš divit, že ti nedám pusu… ať vystoupí z řady ten, kdo autorce poradil psát povídky! Já jdu najít kulomet...mám ho pod postelí.. ale je to nakažlivé-trochu“ Alergie je nakažlivá???
„Ne, to je v pořádku. No, na konci je tečka a čárka, mezery a velká písmena tam jsou taky, takže s tebou souhlasím. Hlavně, aby ses uzdravila a bylo ti zase dobře. Aha, chápu... koukni, támhleto bílé houkající autíčko si jede pro tebe... Nevíš, kdy to má zase zmizet?“ Nevím jak to, ale já mizím hned. Máš pravdu, bude to mizet pořád…
„Zítra to budu ještě mít, ale pozítřku, by měla zmizet vyrážka z vnějška těla, ale v puse atd. ji ještě budu mít. Zítra to bude gradovat, (To zíráš, co? Naučila jsem se cizí slovo, tak ho musím použít, aby každý viděl, jak jsem chytrá! Aneb jen ten, kdo věci skutečně rozumí, ji dokáže vysvětlit tak, že to nikdo jiný nepochopí) A co tím chtěl autor říct? Vsadím se, že úplně něco jiného, než to, co jsme nepochopili…tak sem prosím nechoď. ..radši už běž… uvidíme se brzy“ řekla a otočila hlavu směrem od něj. Vůbec nic ji nebolelo, jen to nakecala jemu a ošetřovatelce. Každý jí to baštil. Jo, všichni jsou blbí a hlavně hrozně nenažraní. A to jsme si všichni říkali, že blbější jak CKBF (připomíná mi to ty volební lístky, co mi leží na stole) už nikdo být nemůže. Jednoduchou vílí meditací by všechno odstranila (nebo to převedla na někoho jiného). Já říkala, že má nějakou tajnou zbraň... ale tohle je odporné zneuctění Tibetu! Styď se! A hodně! Je blbost nakažlivá? Krásně si dva dny odpočívala a když se večer vracela (čtvrtého dne)Tady by se VÁŽNĚ měl někdo naučit počítat!, tak si na ni počíhal jistý P.T. mimozemšťan a tvářil se dost nebezpečně jí ani nikdo nevšiml. Přivítala se s holkama, lehla si, našla si poslední bobino, které měla a P.T. mimozemšťan se naštval, že tu dělá ostudu ufonům a za trest jí odebral devátou hlavu. Ty první tři se rozbrečely po vílím způsobu a zbylých pět omdlelo. a začala ho převádět na Siriuse. Nechápavě na to zírám a stále si opakuji, co je tohle za blbost…no co, kopeček mám blízko.

5.den

Bože! To je katastrofa! Takhle přece nemůžu mezy lydy! Bít ufon je ohromě cool (jako v plotje), ale kdiž máte jen osm hlaf, ste naprosto AUT! Já ubohá, nedoceněná, ukřifděná a přitom tak dokonalá CKBF...
Sirirus se osypal a zůstal dva dny na ošetřovně, ale nic ho nebolelo, tak tomu Cat trochu pomohla, když se za ním stavila. Je to prostě UFOmrcha, no…
„Ahoj, jak se máš? Chytls to ode mě. Co? To mě moc mrzí. Nevěděla jsem, že alergie se dá chytit... zkoušela jsem to se síťkou na motýly a nic... Přinesla jsem ti nějaké knížky o famfrpálu. Hraješ ho, tak jsem si říkala, že Rowla o tom nic neříkala, ale když už mít kluka, tak by měl být SKORO tak dokonalý jako já… zítra tě bude všechno bolet, tak radši nedojdu. Jasnovidka jsem tu já a já ti říkám, že tohle dopadne vždycky stejně! Hm, někdo nám věští do zelí... Vlastně spěhám, to víš, na další lekci lidské řeči, minule jsem vynechala a fakt to pak nebylo pěkný… tak se do toho pusť a snaž se nemyslet na bolest. Papa“ Bye a už se nevracej. Náno...toť vše k zelí…
a odešla, přičemž mu na klín hodila knížku, která se mu ostrým rohem zabodla do partie x, takže ho to opravdu dost bolelo kterou mu otevřela na úvodu, kam nasypala neviditelný prášek. Byl to tátův recept. ††† Člověka potom všechno bolelo…chudáček Sirius. Pomyslela si Cat, když slyšela jeho pčiknutí, když se mu dostal prášek do nosu…tohle komentovat nebudu…z principu!

7.den

Dnezka jsem potkala jedno mymyno... popadlo mnje za krk a začalo mávat s má hlavou a chechtalo se u teho a bilo hrozně happi... Jeho matka, mymochodem měla účes, co už DÁVNO višel z módy, mi pomohla (ale fakt zbitečně, já bich to zvládla sama!) a odešla se slovi: „Promyňte, stratil se nám chrastítko.“ Spratcy malí...
„To je hezké ráno…vstávejte ospalci! Dneska se s ním konečně rozejdu!!!“ to jako s tím ránem? zařvala ráno Cat radostí na holky Zase jsme pozadu! Ona s ním už chodí a my si toho nevšimly! To ONA si toho nevšimla…ale u stvoření bez reálného mozku se to dá pochopit…
Při snídani vešel do síně Sirius. Zase už sebevědomý. Sedl si vedla Cat a já opět nestíhám majetnicky ji obejmul kolem pasu a snažil se ji naklonit k sobě, aby ji políbil. Nenašla by se vhodnější chvíle pro rozchod. Čelééém vzad! A neflákám se!!! Dej si pohov…
„Siriusi. Ne, nech mě. Už tě nemiluju!!!! Myslím, že bychom to měli ukončit. To tě ve škole neučili, že abys mohla něco ukončit, musíš to začít? Hm…ve škole? Nj, tak ve vesmíru... Už nad tím přemýšlím a zas kecá... asi tak od toho dne s těmi růžemi. Tenkrát, už je to dávno…údajně jsme spolu chodili…dva dny. Přemýšlela jsem o nás dlouho dloooouho…na ošetřovně, ale pak mi to bylo blbé, když jsi tam ležel ty… víš ve vztahu by měla fungovat určitá chemie…, ale ty mě vůbec nevzrušuješ…sorry“ řekla a pustila se znovu do jídla. Líbil se jí-a to dost. Ale mohla si s ním dělat, co chtěla a proto ji ani nebavil. A teď mi, děvče, pověz, s kým ty si neděláš, co chceš…Vypadal, jako by ho poléli ledovou vodou. Taky jsem slyšela o té oblevě v Době ledové... asi to bude vážný. Holky, co sním něco měly (asi polovina Bradavických děvčat) se mu smály. Ale Cat nějak to jídlo nechutnalo… sakra, ona poznala ten jed! Padáme! no dala si na vajíčka trochu slaniny a bylo to skvělé. Aha, tady si někdo spletl češtinu se slovenštinou... info pro CKBF: v češtině se říká ale a ne no. Mňam! Fuj...blééé..

Další týden se navzájem vyhýbali a šlo jim to. Sice měli jednou či dvakrát menší kolizi na páté koleji, ale ti prváci tu nohu na své hlavě ani necítili…Ale byla tu jiná věc, která Cat nenechávala chladnou. Lili se zakoukala do svatého Petra Pottera a vzhledem k tomu, že on byl do ní blázen už dlouho, začali spolu chodit. A strašně jim to spolu slušelo Jasně, ona kráva a on vůl...vznikl Idiot…
Sirius do deníčku dopsal:
Kráva, tak tak…myslí si, že je neodolatelná (je) a jenom si se mnou hrála. Už ji nikdy nechci vidět. To nebude tak těžké, pokud si nekoupíš kvalitní oči. Vrátím se ke starému způsobu života, hned jak ji vyženu z hlavy… To chce smeták, nebo ještě líp – vysavač. Chceš půjčit? Máme tři...dva…jeden ucpal MZPéčko… další dva týdny k ní dopisoval různá její přízviska, ale pořád na ni nemohl zapomenout…

„Čau Cat! Zlato, mohla by jsi pro mě něco udělat?“ přišla za ní s prosbou Lili „Víš, ztratila jsem tečku a teď ji nemůžu najít, půjčíš mi jednu?“
„Cokoliv. Pro tebe cokoliv. Proboha, jen tu tečku ne! Však mě znáš..“ „Fajn. Vidíš támhletu propast...?“
„Chtěla bych udělat takovou menší kalbu pro náš a Jamesův pokoj, aby jste se klukama trochu líp poznaly, počkat…jak poznalY? Jak se poznává klukama? oni vás… Jůůů, to bi bilo bezva! díky, že jsi souhlasila zároveň, že tu budeš a pomůžeš mi to zouganizovat… díouk, že mi pomoužete, jaousně... jsi můj miláček..zatím čau. Musím říct Jamesovi, že s tím souhlasíš. To je skvělé…“ a odešla. Cat za ní je koukala, neschopná cokoliv říct…jak hloupě jí naletěla. „Stíhačko, zpátečku... na přistávací dráze se bagruje...“ – „Hej, co děláš? V téhle sedí CKBF...“ – „Aha... Stíhačko, tak nic, leťte na plný výkon!“ Ale co slíbila musela dodržet. Ona něco slíbila? Já si všimla jen té chybějící čárky. Ten večírek se konal V pokoji holek, aby se tam kluci dostali snadno a rychle nemusely přenášet všechen ten chlast. Holky měly chlast, kluci přinesli jídlo a nealko, aby to nemusely tahat ony. Nezapomněli ani na pomeranče, citróny, skořici a sůl k tequile… to je svatokrádež... já ostře protestuji! Ostny na tebe!!!!
Začátek byl dost tichý. Nikdo se s nikým nebavil…to muselo být zábavné…
„Co takhle flašku? Na otázky a místo fantů si dát panáka…?“ zeptal se Potter a všechno připravil, aby nikdo nemohla ustoupit Jsou to totiž TA zvířátKA…
Sám Potter roztočil flašku a ta ukázala na Siriuse. „Jsem poctěn! Sám svatý Petr na mě ukázal flaškou!“ „Škoda jen, že neřekl: Pij!“
„Co tě v poslední době tak žere?“ Sirius se zamračil a ukázal na Cat Vyplivni to, je to pěkně otrávené...promiň…ale vážně už mě začal štvát…

Dál točil Sirius a ukázalo to na Cat
„Hrála sis se mnou pořád?“ Cat se na něj podívala s úmyslem vysmát se mu, ale radši si dala panáka.
Pak zatočila Cat a padlo to zase na Siriuse. To dělá ta přitažlivost... ale teď už přestaňte blbnout a vytáhněte ten magnet! Kdyby to šlo…Ten ani nečekal, až se na něco zeptá a dal si panáka. Potom to pořád padalo jen na ně dva a asi tak po 7panácích jim to začalo být divné. No, jestli pili tu tequilu… Cat na flašku namířila hůlkou a řekla Inkvidito a potom to bylo zase v pořádku. Omyl…tady totiž není v pořádku VŮBEC nic…Teď byla ochotná odpovídat na všechno. A Sirius toho využíval
„Hrála sis se mnou?“ „Ty se mnou taky-7dní na to abys mě dostal do postele?“
„Jak to víš? James ti to neřekl…“ „Řekl to tvůj deník, který jsem našla, když jsem ti sypala do pyžama pryskyřnicový prášek a zkopírovala si ho. Ten prášek? A nakonec jsi nedostal ani pusu…haha“ Dzzz….„Co tvoje alergie?“ „Jaká? Já nejsem na nic alergická…“ Já na kaktusy…„Ani na růže? A co ta vyrážka-první na tobě, pak na mě…?“

„Profesore Frankensteine, přehřívá se to... hrozí exploze... radši to rychle vypněte!“
„Kouzlo a lektvar…“ „Ty jsi vážně potvora!“ „A ty jsi zasranej děvkař! A teď mě omluv, jdu spát.“ Dala si ještě jednu tequilu na cestu a šla skrz dveře, vrazila do zdi, vesele si poskočila a ohodila roh…. Tři ufonky jdou v řadě za sebou... Jestli jsem to pochopila správně, ona si dala osm panáků tequily….a byla naprosto střízlivá????

„Klid, asistente... to zchladí hasiči, mají už praxi.“
Asi tak za půl hodiny slyšela tupý náraz do dveří. Další…Byl to Sirius. Vypouštím opici... Slitovala se a dala ho do své postele a tohle mě rozesmálo:-)))) lehla si na druhou půlku, a pozorovala ho. Bylo neuvěřitelné, jak může nějaký kluk někdy vypadat jako namyšlený frajírek a jindy jako ožralý andílek, jako třeba teď…technická...proč vrazil do dveří, to bych ještě pochopila…ale kam se, sakra, poděli všichni ostatní?? Star Trek, ne...
Otevřel oči tak prudce, až se lekla. A zdechla…Nebyly lesklé. Byly střízlivé, stejně jako ty její. Taky miluju prázdnotu...po osmi tequilách…úplný absolutno. On nebyl opilý! Když si všiml jejího nechápavého výrazu, tak jen řekl „byl jsem zvědavý, jestli se nade mnou slituješ a vezmeš mě k sobě“ takže se svalil u dveří a bouchl do nich a pak se od ní nechal vláčet…opět požaduji překladatele… ještěže trénovala s bustou... opice bývají dost těžké. nahlédla mu do myšlenek a zjistila, že na ni musí pořád myslet…trochu se na něj usmála. Přisunul se blíž k ní a začal ji hladit po zádech. Kdyby byla Cat kočka, začala by spokojeně příst. Takhle musela sáhnout po jehlicích. Měl v očích výraz naprostého odevzdání a lásku. Hasiče! Svatý Péťo, POHNI KOSTROU! Nechtěla na něj myslet, protože by se na něj musela vrhnout, jak moc ho chtěla vysát. Raději zavřela oči a snažila se usnout. Pak cítila tak po 3minutách, jak ji jemně lechtá na holém bříšku, na kterém mimochodem ležela. Otevřela oči a zjistila, že je strašně moc blízko a že má taky už roztoužený výraz, stejně jako on. CKBF Voldymu: „Operace proběhla úspěšně. Konečně jsem muž!“ Hej, zjistěte mi někdo, kolik je autorce let! Ufoni to počítají? To je fakt. Pomaličku se k ní naklonil a zlehka ji políbil na vlhké rty. Bylo to tak silné, že se Cat lekla, ucouvla a vrazila do zdi…vleže. uvědomila si, že je to přece Black! Black je fuj! My víme... na, tady máš medvídka a nezlob, maminčina šestá hlava se bude zlobit...a ta pátá je už zase v lihu. Chtěla vstát a odejít, ale on ji v půli cesty z pokoje chytil kolem pasu „neudělám ti nic, co bys nechtěla. Neutíkej. Já ti neublížím.“ Pak jí hasákem oddělal vlasy z ramene a přejel ji buldozerem svou tváří po holém rameni směrem nahoru, k tváři a směrem zpátky ji jemně líbal na krk a rameno. Kam jsi schovala ten manuál? Aha, tady... hm... to bude nějaká chyba. O ramenech u ufonů tu není nic...V Matrixu jsem taky nic nenašla… Začala se jí podlamovat kolena a on na tom byl stejně. Flákni je ještě jednou, ať hodí tlamu.. Pomalu ji vzal za krk ruku, odtáhl se od ní a vedl ji k posteli. Ten metr jim připadal jako kilometr, protože se sebe navzájem dotýkali jen rukami. A taky očimi, nohy a ústama...uchy a nosami… Sirius si sedl na Catiinu postel a zhluboka si hleděli do očí. To se dělá jak? Honem, manuál... má to obsah? Po chvíli to už ani jeden nemohl vydržet a Sirius si ji pomalu k sobě přitáhl a posedil si ji obkročmo na klín. Jejich vnitřní napětí a touha byly už nesnesitelné a konečně se políbili. Původně to nejspíš měl být jemný a hluboký polibek, ale čekali dlouho, tak se po sobě hladově vrhli u CKBF tohle platí dvojnásobně a líbali se tak ohnivě, že kdyby tam byl seník, tak by vzplál i na 5metrů. Určitě po vílím způsobu. Omluvte mě, jdu zvracet. Omluvte ji, zvrací. Pomalu přešli ze sedu do lehu a po chvíli byl Sirius jen ve spodním prádle a ona v pyžamu. Obyčejně totiž spala v pěti tričkách, osmi svetrech a třech lyžařských kombinézách a svlékat to dalo zabrat. Hladili se po celém těle a vzrušovalo je to pokaždé, když se jeden druhého dotkli. No to už tak bývá, že se dotýká, když se hladí. Tu noc spolu nemilovali. Perverzní připomínky až po desáté hodině. Milovali se až o několik měsíců později. Zatímco já zvracela celou tu dobu.

Sirius měl s holkama utrum, takže se omezil na pouhé slintání zpod obojku, ale přesto byl nejšťastnější kluk na světě, stejně jako ona byla taky kluk… zasnoubili se spolu v sedmém ročníku…

Cat se nezřekla nikdy svého otce. Chce to o-r-i-g-i-n-a-l-i-t-u! Ahá, je to tady. Někdo si tu hrál s klávesami, náhodou zmáčkl Ctrl+C, a když zjistil, co to dělá, vykašlal se na Avadu a chce nás zabít tímhle... nj, kam se na tohle hrabe pánev… Dál s ním komunikovala, ale nikdy nesouhlasila s jeho názory…
Po škole začala se Siriusem žít na hromádce. Nechtěl dál předávat příjmení Blacků. Tak ho prostě někam zakopej a už o tom nemel...jako malý kluk strašně rád hrál tichou poštu…vydrželo mu to ale dlouho.
Když se jim narodila čtyřčata, asi ve stejném věku jako manželům Potterovým, byli z toho neuvěřitelně šťastní. Jejich malé holky(Cathrine-po Cat, Jasmína-po matce Cat, Liliana-po Lili Potterové, a Fergie-po matce Siriuse) si nebyly moc podobné, ale oči měli byli to totiž taky kluci, stejného výrazu. A to úplně vietnamského. Vílí nejvyšší rada osvětlila Cat a Siriusovi, že právě jejich čtyřčátka podle jisté věštby budou vílími nositelkami 4přírodních elementů (země, oheň voda, vzduch). Bylo to tajné. Nikdo to nevěděl. Potom jistě víte, že byl Sirius obviněn ze zrady a uvězněn. Asi tak 2týdny před tím uvěznil jen tak ze srandy a nudy (už ho to totiž z toho mlácení smrtijedských hlav bustou samotného nebavilo) Voldemort Cat, když byla u něj na návštěvě a poté, co se dozvěděla, že Siriuse zavřeli a její nejbližší přátelé jsou mrtví, zhroutila se a spala vílím spánkem, který může trvat i věčnost. To musela být mumie! Během té doby jí jeden ze smrtijedů vymazal paměť a odvezli ji do nemocnice Sv.Munga…tam strávila několik dalších let v bezvědomí a nikdo už nevěděl, jak se jmenuje protože i po probrání nevěděla, kdo je. Bohužel se nějak naše čtyřčátka dostala do domova pro mudlovské děti, takže se ztratila z dohledu všech čarodějnic a kouzelníků…..někteří tvrdili, že jsou mrtvé stejně jako jejich matka… chrrr... Co? Co se děje? To už je konec filmu? Hm, fajn, jdu si nechat vrátit prachy... za těch pět padesát mi to nestálo! Konec? Příště půjdu na němý film, ten je alespoň zdravotně nezávadný…


THE END
Zívnutí na závěr: No, chvíli sice trvalo, než jsme překecaly svatého Petra, ale nakonec nám našel čip, kterým se otvírají ty zvukotěsné dveře od pekla, takže když se budete chtít v návštěvních hodinách podívat na unikátní exponát CKBF Peroxid UFO, je to cela raz-dva-chrrr, úplně na konci té dlooouuuuhé chodby. Slíbily jsme Péťovi na oplátku, že lidi týden nebudou mluvit sprostě, tak se pokuste aspoň šeptat, prosím.

 

Na závěr ode mě: Lucifer vyhlásil Den otevřených dveří. Jsme v hajzlu…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Sciurine , 14. 3. 2011 13:16)

...a Clarice se rozsvítil obličej.
To ma zabilo. Nehovoriac o zbytku. :D